İade politikası

30 günlük bir iade politikamız var, bu da iade talebinde bulunmak için öğenizi aldıktan sonra 30 gününüz olduğu anlamına geliyor.

İadeye hak kazanabilmek için, öğenizin aldığınız, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.

Geri dönüşe başlamak için bizimle şu adresten iletişime geçebilirsiniz: info@wparis.com.tr . İadelerin aşağıdaki adrese gönderilmesi gerektiğini lütfen unutmayın:

SELiMZADEM GIDA TARIM VE DIŞ TiCARET LIMİTED ŞİRKETi 

iŞ YERİ ADRESÌ:
MASLAK MAH. AOS 55. SK 42 MASLAK B BLOK NO 4 iÇ KAPı
NO: 542 SARIYER/ ISTANBUL

Bize Ulaşın


İadeniz kabul edilirse, paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinizle ilgili talimatların yanı sıra size bir iade nakliye etiketi göndeririz. Önce iade talebinde bulunmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz info@wparis.com.tr


Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra kontrol edin ve öğe kusurlu, hasarlı veya yanlış ürünü alırsanız hemen bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.


İstisnalar / iade edilemeyen öğeler
Bozulabilir ürünler (yiyecek, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Ayrıca tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için iade kabul etmiyoruz. Özel öğenizle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen iletişime geçin.

Ne yazık ki, satış kalemlerinde veya hediye kartlarında iadeleri kabul edemeyiz.


Değiş tokuş
İstediğinizi elde etmenizi sağlamanın en hızlı yolu, sahip olduğunuz ürünü iade etmektir ve iade kabul edildikten sonra yeni ürün için ayrı bir satın alma işlemi yapın.


Avrupa Birliği 14 günlük soğuma süresi
Yukarıdakilere bakılmaksızın, mallar Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeksizin 14 gün içinde iptal etme veya iade etme hakkınız vardır. Yukarıdaki gibi, öğeniz, etiketlerle ve orijinal ambalajında, giyilmemiş veya kullanılmamış olarak aldığınız durumda olmalıdır. Ayrıca makbuza veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacak.


İadeler
İadenizi aldıktan ve inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve geri ödemenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, orijinal ödeme yönteminizde 10 iş günü içinde otomatik olarak geri ödeme yapılır. Bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de geri ödemeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini lütfen unutmayın.
İadenizi onayladığımızdan bu yana 15 iş gününden fazla bir süre geçtiyse, lütfen bizimle iletişime geçin info@wparis.com.tr .